Atribuită Cumpărare directă

Denumire UM Cantitate Pret unitar Valoare Detergent Cif 500 ml buc 90 5.8 522 Odorizant wc Bref Duo Activ 50 ml buc 40 4.9 196 Saci menaj 120 litri negri, 10 buc/rola SANO rola 150 8.96 1344 Saci menaj 60 litri negri, 15 saci/rola SANO rola 225 7.94 1786.5 Lavete uscate Vileda Vliestuch 38x40 cm buc 100 2.86 286 Sapun lichid SVIS 5 litri 00424839 bid 15 19.5 292.5 Detergent Tana Tanet Universalreiniger 10 litri buc 1 138.84 138.84 Hartie ig. alba Sensitive Ooops, 3 str, 8 role/set set 30 11.5 345 Prosop hartie rola Volare 50 coli,3 straturi, 3 buc/set set 90 16.5 1485 Tablete cloramina CLOROM 200 buc/cut cut 30 39.8 1194 Detergent geam Sano 1000 ml buc 40 11.6 464 Detergent Domestos 750ml flac 40 6.5 260 Pronto pt lemn spray 300ml flac 25 9.9 247.5 Sapun solid toaleta 70gr buc 72 1 72 Detergent pardoseli 5 litri Asevi portocale bid 15 54 810 Mop bumbac cu urechi si buzunar 40cm HU buc 15 59.8 897 Mop microfibra color TTS 40 cm 694MR buc 15 59.8 897 Detergent pardoseli Sano Floor Fresh lavanda 4 litri buc 10 38.6 386 Odorizant Tropic Dust 1 litru flac 10 52.48 524.8 Maner telescopic 2x1.5m buc 3 77.42 232.26 Husa fara parte abraziva 35cm IPC-VELL00002 buc 3 21.5 64.5 Suport husa geam 35cm IPC-VECO00017 buc 3 13.6 40.8 Stergator geam inox fara maner 35 cm IPC-SUPP00010 buc 3 15.3 45.9 Maner stergator geam inox IPC-IMPU00004 buc 3 22.8 68.4 Hartie igienica pliata Wepa alb, 2 strat, 225 foi/pach 40 pach/bax bax 5 105 525 Prosop hartie ZZ alb HKV,22321, 2 strat, 23x21 cm, 150foi/

Număr anunț
DA26227684
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala "Ion Agarbiceanu" Cluj Napoca (CUI 4924055)
Furnizor / câștigător
ACE DISTRIBUTION SRL (CUI 32231046)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.650 RON
Valoare atribuită
13.650 RON
Data publicării
31.08.2020 00:00
Data finalizării
01.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.650 RON

din 13.650 RON estimat