Atribuită Cumpărare directă

Dezinfectant maini impotriva virusilor, insotiti de avizele Ministerului Sanatatii pentru Liceul tehnologic "Stefan cel Mare si Sfant" Vorona

Număr anunț
DA26217514
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC STEFAN CEL MARE SI SFÎNT (CUI 4855001)
Furnizor / câștigător
DHARMA CONSTRUCT SRL (CUI 10716130)
Cod CPV
33741300-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.715,64 RON
Valoare atribuită
1.715,64 RON
Data publicării
28.08.2020 00:00
Data finalizării
01.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.715,64 RON

din 1.715,64 RON estimat