Atribuită
Cumpărare directă
1 HARTIE A 4 75BUC X 17 LEI 2 CAPSATOR 1BUC X 29 LEI 3 DECAPSATOR 1 BUC X 3 LEI 4 PERFORATOR MARE 1 BUC X 44 LEI 5 CAPSE 24/6 10 BUC X 2 LEI 6 BIBLIORAFT 75 MM 50 BUC X 7 LEI 7 DOSARE PLASTIC CU MARGINI HARTIE 250BUC X 0,6 LEI 8 FOLII PROTECTIE A4 /100 SET 10 BUC X 9 LEI 9 PIX CU GEL ALBASTRU 50 BUC X 1.6 LEI 10 PIX PASTA ALBASTRU UNICA FOLOSINTA 50 BUC X 1,25 LEI 11 CORECTOR BANDA 20 BUC X 9,5 LEI 12 MARKER EVIDENTIATOR 6 BUC/SET 2 SET X 24 LEI 13 PLIC C5 AUTO SILICON 100/SET 30 SET X 17 LEI TOTAL TVA INCLUS 2851,5 LEI
- Număr anunț
- DA26220909
- Autoritate contractantă
- COMUNA DUMBRAVITA (CUI 4663480)
- Furnizor / câștigător
- BIRO FAMILY S.R.L. (CUI 42060288)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.396,21 RON
- Valoare atribuită
- 2.396,21 RON
- Data publicării
- 31.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 01.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.