Atribuită Cumpărare directă

1 SR EN 16841-1:2017 Aer înconjurător. Determinarea prezenţei mirosurilor în aerul înconjurător prin inspecţie în teren. Partea 1: Metoda grilei Limba Romana 1 bucata 144.29 ron fara TVA 2 SR EN 16841-2:2017 Aer înconjurător. Determinarea prezenţei mirosurilor în aerul înconjurător prin inspecţie în teren. Partea 2: Metoda dârei de miros Limba Romana 1 bucata 121.58 ron fara TVA 3 SR EN 13725:2003 Calitatea aerului. Determinarea concentraţiei de miros prin olfactometrie dinamică Limba Romana 1 bucata 174.6 ron fara TVA 4 SR EN 13725:2003/AC: 2006 Calitatea aerului. Determinarea concentraţiei de miros prin olfactometrie dinamică Limba Romana 1 bucata 62.49 ron fara TVA Comanda se executa si se livreaza dupa ce se primeste dovada platii. Comunicat Având în vedere recomandările Grupului de Comunicare Strategică din cadrul Ministerului Afacerilor Interne referitoare la adoptarea unor măsuri preventive, în scopul prevenirii îmbolnăvirii cu Coronavirus (Covid-19) si in conformitate cu Decizia Asociatiei de Standardizare din Romania, cu nr. 57/16.07.2020, vă aducem la cunoștință că în perioada 16 martie – 15 septembrie 2020, activitatea de relații cu publicul se va realiza doar prin telefon sau prin corespondență electronică. Astfel: ASRO sistează programul de lucru, fizic, cu publicul. Standardele pot fi comandate în magazinul online (magazin.asro.ro) sau cererile pot fi trimise la adresa de e-mail vanzari@asro.ro În acestă perioadă plățile se vor putea fa

Număr anunț
DA26212068
Autoritate contractantă
AGENTIA PENTRU PROTECTIA MEDIULUI BUCURESTI (CUI 4221357)
Furnizor / câștigător
ASOCIATIA DE STANDARDIZARE DIN ROMANIA-ASRO (CUI 11134288)
Cod CPV
22121000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
502,96 RON
Valoare atribuită
502,96 RON
Data publicării
27.08.2020 00:00
Data finalizării
27.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

502,96 RON

din 502,96 RON estimat