Atribuită Cumpărare directă

1. STARTER S2 4-22W (25) (10501385) BUC 75 1.48 111.00 2. CABLU FY 1 (10500379) M 50 0.36 18.00 3. LACAT ACERA CORP VOPSIT 40MM 3 CHEI (11133153) BUC 7 13.26 92.82 4. 5 PINZE T118 G HSS (11127160) BUC 2 22.37 44.74 5. SUPORT CAUCIUC125MM VELCRO UNIVERSAL (11144570) BUC 1 7.14 7.14 6. FOI ABRAZIVE 125 MM G 80 5 BUC (11117328) BUC 2 11.97 23.94 7. CLESTE MENGHINA 250MM (11120894) BUC 1 8.89 8.89 8. 2 BURG.HSSG 1.5X40 (11109561) BUC 2 3.83 7.66 9. 2 BURG.HSSG 2X49 (11109562) BUC 2 3.47 6.94 10. 2 BURG.HSSG 3X61 (11109564) BUC 2 3.66 7.32 11. 2 BURG.HSSG 4X75 (11109567) BUC 2 4.26 8.52 12. BURG.METAL HSS-TIN, 6,0X57X93 MM (11117290) BUC 4 5.43 21.72 13. BURG.METAL HSS-R, 7,0X69X109 MM (11117304) BUC 4 2.84 11.36 14. BURG.HSSR 8X17 (11109550) BUC 3 3.43 10.29 15. ROLA PANZA ABR.80/S/120X5000 KL381J (11156650) BUC 1 23.95 23.95 16. ROLA PANZA ABR.100/S/120X5000 KL381J (11156599) BUC 1 23.10 23.10

Număr anunț
DA26220611
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC NICOLAE ISTRATOIU DELENI (CUI 29308930)
Furnizor / câștigător
ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
427,39 RON
Valoare atribuită
427,39 RON
Data publicării
29.08.2020 00:00
Data finalizării
31.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

427,39 RON

din 427,39 RON estimat