Atribuită Cumpărare directă

achizitie servicii website proiect în cadrul proiectului “Grădina Culturală Callatis” (Cod unic proiect CALL02-115) din cadrul Schemei de ajutor de minimis pentru consolidarea antreprenoriatului cultural și dezvoltarea audienței și a publicului în cadrul Programului RO-CULTURA, finanțat prin Mecanismul Financiar SEE 2014-2021, conform contract A2-14/2020 din 29.04.2020

Număr anunț
DA26217193
Autoritate contractantă
Directia Cultura si Sport Mangalia (CUI 31533976)
Furnizor / câștigător
MAISTOR STUDIO S.R.L. (CUI 41403736)
Cod CPV
72413000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.257 RON
Valoare atribuită
3.257 RON
Data publicării
28.08.2020 00:00
Data finalizării
28.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.257 RON

din 3.257 RON estimat