Atribuită
Cumpărare directă
NIPLU 1/2" 28MM EFC-N1228 EVERPRO 1 buc BROASCA APLICATA 14 +CIL.SIG.V ALB 41011C FERONERIA 1 set APLICA LED ECO PATRATA 24W LUMINA RECE 32023/29603 LOHUIS TAXA VERDE INCLUSA 1.04 1 buc RACORD FLEXIBIL MONOCOMANDA INOX 1/2 80CM RN212-80 EVER 1 buc CILINDRU YALE 1500 45/45 NICHEL SATINAT 10-1552-4545-00-22-01 ASSA 2 buc SIFON FLEXIBIL CU VENTIL ERATA 1 buc BATERIE BUCATARIE PIPA FLEXIBILA ER-A108 EVERPRO 1 buc
- Număr anunț
- DA26213172
- Autoritate contractantă
- COMPLEXUL MUZEAL DE STIINTE ALE NATURII CONSTANTA (CUI 4701070)
- Furnizor / câștigător
- FIVE-HOLDING SA (CUI 10562600)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 348,88 RON
- Valoare atribuită
- 348,88 RON
- Data publicării
- 27.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.