Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de paza umana cu personal neinarmat, achizitionate suplimentar pentru zilele de 3,4,5,6,7,10,11,12,13,14,17,18,19,20,21,24,25,26,27,28,31 august 2020 cate 4 ore/zi si pentru zilele de 1,8,15,22,29 august cate 8 ore/zi. Total = 21 x 4 ore + 5 x 8 ore = 124 ore
- Număr anunț
- DA26212434
- Autoritate contractantă
- Oficiul de Cadastru si Publicitate Imobiliara Maramures (CUI 9705242)
- Furnizor / câștigător
- CORTEZ FORCE SRL (CUI 27413483)
- Cod CPV
- 79713000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.860 RON
- Valoare atribuită
- 1.860 RON
- Data publicării
- 27.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.