Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de reparatii curente Societatea nu este platitoare de TVA Pretul este negociabil in functie de cantitati

Număr anunț
DA26226265
Autoritate contractantă
COMUNA BUTIMANU (CUI 4344252)
Furnizor / câștigător
COSTACHE CASA CONSTRUCT SRL (CUI 33953771)
Cod CPV
45453100-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
80.000 RON
Valoare atribuită
80.000 RON
Data publicării
31.08.2020 00:00
Data finalizării
03.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

80.000 RON

din 80.000 RON estimat