Atribuită Cumpărare directă

Toner Cod producator CF230X, Numar cartus: 30X, cartus original, tehnologie laser, culoare black, capacitate 3500 pagini - RN 18943/12.08.2020

Număr anunț
DA26205200
Autoritate contractantă
AUTORITATEA AERONAUTICA CIVILA ROMANA RA (CUI 5205651)
Furnizor / câștigător
SMART CLOUD COMPANY SRL (CUI 35081199)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.121,28 RON
Valoare atribuită
1.121,28 RON
Data publicării
26.08.2020 00:00
Data finalizării
27.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.121,28 RON

din 1.121,28 RON estimat