Atribuită Cumpărare directă

carnet elev I-IV-50BUC,carnet elev V-VIII-60BUC, Catalog clasa pregatitoare verde-3 buc, catalog I-IV rosu-11 buc, catalog V-VIII -albastru -10buc,condica prezenta cadre didactice-4 buc, registru intrari iesiri-4buc, registru inspectii scolare -1buc

Număr anunț
DA26248864
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA CONSTANTIN BRANCOVEANU (CUI 29513241)
Furnizor / câștigător
ACTONPRES GROUP SRL (CUI 25155248)
Cod CPV
22900000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
712,31 RON
Valoare atribuită
712,31 RON
Data publicării
02.09.2020 00:00
Data finalizării
03.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

712,31 RON

din 712,31 RON estimat