Atribuită
Cumpărare directă
SC Suprem Phoenix SRL avand ca principal obiect de activitate invatamantul in domeniul sportiv si recreational (8551) – Dans Sportiv, reprezentata de Actionar Unic Sorin Mihai Andrei, va ofera cursuri de dans sportiv , 6 ore/ saptamana, dupa cum urmeaza: • trei grupe de varsta - 4-6 ani, 7-9 ani si peste 10 ani, cu un numar de 15-20 cursanti/ grupa, dupa un program stabilit in comun cu beneficiarul Cursurile vor fi tinute de catre Profesor Sport si Antrenor Dans Sportiv Alina Mihaela Andrei , cu o experienta de peste 13 ani in acest domeniu.
- Număr anunț
- DA26249851
- Autoritate contractantă
- Orasul Baicoi(Primaria Oras Baicoi) (CUI 2845710)
- Furnizor / câștigător
- SUPREM PHOENIX SRL (CUI 28587470)
- Cod CPV
- 92342000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.000 RON
- Valoare atribuită
- 8.000 RON
- Data publicării
- 03.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.