Atribuită Cumpărare directă

Harrison Consulting organizeaza cursul de Expert Achizitii Publice - ANC in Bucuresti După curs vei putea să: Analizezi legislația specifică aplicabilă în materia achizițiilor publice; Acorzi consultanță de specialitate; Planifici, pregătești și administrezi achiziţii publice; Derulezi proceduri de atribuire; Finalizezi proceduri de atribuire. Furnizorul are dreptul să stabilească și să comunice programul cursului; să emită factură și să încaseze contravaloarea contractului sau să anuleze/reprogrameze cursul din motive obiective Pretul include taxa de curs si serviciile de cazare in perioada mentionata

Număr anunț
DA26219923
Autoritate contractantă
SALA POLIVALENTA SA (CUI 33602967)
Furnizor / câștigător
HARRISON CONSULTING & MANAGEMENT SRL (CUI 27769473)
Cod CPV
80530000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.390 RON
Valoare atribuită
3.390 RON
Data publicării
28.08.2020 00:00
Data finalizării
31.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.390 RON

din 3.390 RON estimat