Atribuită
Cumpărare directă
Achiziționarea de bunuri materiale pentru întreținere și funcționare necesare Centrului Militar Județean Mureș, și anume : - Parchet laminat 12 mm mathis oak FP 552 clasa 33: 40 mp; - Plintă parchet PVC canal gri 2500x52x22 mm: 12 buc.; - Placă polistiren extrudat pentru izolație parchet XPS 3 mm, 1 x 0,5m: 40 mp (8 pachete: 1 pachet = 5 mp)
- Număr anunț
- DA26220498
- Autoritate contractantă
- Judetul Mures (CUI 4322980)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44112240-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.093,12 RON
- Valoare atribuită
- 2.093,12 RON
- Data publicării
- 28.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.