Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul contine: - Certificat calificat stocat in cloud cu valabilitate 1 an; - Servicii de semnare electronica si marcare temporala in limita a 6.000 de documente; - Aplicatie BSA - suport 12 luni. Conditiile in care Certsign furnizeaza serviciile sunt prevazute in Termeni si conditii privind furnizarea de servicii de certificare si Codul de Practici si Proceduri al Certsign, pentru certificate digitale calificate
- Număr anunț
- DA26209320
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA FONDULUI PENTRU MEDIU (CUI 14715650)
- Furnizor / câștigător
- CERTSIGN SA (CUI 18288250)
- Cod CPV
- 79132000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.800 RON
- Valoare atribuită
- 5.800 RON
- Data publicării
- 27.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.