Atribuită
Cumpărare directă
PRESTARI SERVICII REPARATII, MATERIALE SI INLOCUIRI PIESE/MATERIALE LA RETEA DATE, CALCULATOARE, IMPRIMANTE/MULTIFUNCTIONALE/FAX-URI/COPIATOARE 1 CABLU PRELUNGITOR JACK T-M BUC 1x10,00=10,00 2 CABLU UTP CAT 5E ML 40x1,00=40,00 3 CONECTOR UTP RJ45 BUC 4x1,00=4,00 4 PRELUNGITOR (CUPLA) UTP RJ45 BUC 1x10,00=10,00 5 SWITCH RETEA 8 PORTURI BUC 1x75,00=75,00
- Număr anunț
- DA26211286
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
- Furnizor / câștigător
- C.S.C. SRL (CUI 15571153)
- Cod CPV
- 50300000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 139 RON
- Valoare atribuită
- 139 RON
- Data publicării
- 27.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 31.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.