Atribuită Cumpărare directă

Seif cu inchidere securizata si rezistenta la incendiu conform standardelor si normelor in vigoare.

Număr anunț
DA26245682
Autoritate contractantă
COMUNA PARGARESTI (CUI 4277862)
Furnizor / câștigător
BVB SECURITY S.R.L. (CUI 39143987)
Cod CPV
44421000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.160 RON
Valoare atribuită
3.160 RON
Data publicării
02.09.2020 00:00
Data finalizării
03.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.160 RON

din 3.160 RON estimat