Atribuită
Cumpărare directă
Meraki MR74 Cloud Managed AP 2 buc Meraki Dual-band Omni Antennas 4 buc Meraki MR Enterprise License, 3YR 2 buc Meraki MR42E Indoor AP with External Antenna Connectors 1 buc Meraki MR 802.3at PoE Injector (EU Plug) 1 buc Meraki Indoor Bendable Dual-band Dipole Ant 5pk for MR42E 1 buc Meraki MS120-8FP 1G L2 Cloud Managed 8x GigE 124W PoE Switch 1 buc Meraki MS120-8FP Enterprise License and Support, 3 Year 1 buc Manopera instalare, configurare, cablu, conectica, material mărunt, teste,înrolare în platforma existentă Cisco Meraki, 1 buc Total general (fara TVA) 2545.24 USD 1 USD = 4.0949 Lei
- Număr anunț
- DA26253743
- Autoritate contractantă
- COMUNA JUCU (PRIMARIA) (CUI 4426212)
- Furnizor / câștigător
- ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
- Cod CPV
- 32412110-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.422,50 RON
- Valoare atribuită
- 10.422,50 RON
- Data publicării
- 03.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.