Atribuită
Cumpărare directă
6 - Registru Intrare-Iesire. DESCRIERE: hartie offset 70g,, format A4, 100foi/200pagini, coperta carton legatorie 2mm, cotor panza legatorie. 5 - REGISTRU MATRICOL LICEU, COLEGIU, SCOLI PROFESIONALE. DESCRIERE: hartie offset 70g,, format A4, 100foi/200pagini, coperta carton legatorie 2mm, cotor panza legatorie. 200 - Fise Biblioteca. DESCRIERE: carton , 1 c RV , format A5, comanda minim 100 buc 16 - CATALOG LICEU TEHNIC COPERTA DURA VINIL DESCRIERE: format 50x70cm deschis, (35x50 inchis), 16 foi interior, dublu cretata mat 90g/m2, pentru 33 elevi, coperti carton legatorie 2 mm acoperite cu vinil culori diverse la cerere, capsate cu intaritura interior si exterior. 15 - CATALOG LICEU COPERTA CARTON VINIL DESCRIERE: format 50x70cm deschis, (35x50 inchis), 16 foi interior, hartie dubla cretata mat 90g/m2, pentru 33 elevi, coperti carton legatorie 2 mm acoperite cu vinil culori diverse la cerere, capsate cu intaritura interior si exterior. 1 - Registru evid acte studii special VDC DESCRIERE: registru 100 file A4, 80g,coperta carton, panza, 5 - CATALOG LICEU UMAN, GENERAL DESCRIERE: format 50x70 cm deschis ( 35x50cm inchis) 16 foi interior hartie dublu cretata mat 90g/m2 – pentru 33 elevi, coperti carton duplex, capsat cu intaritura din panza la interior si exterior
- Număr anunț
- DA26218990
- Autoritate contractantă
- GRUP SCOLAR " SIMION MEHEDINTI" VIDRA, VRANCEA (CUI 4447177)
- Furnizor / câștigător
- ATEC SRL (CUI 10310742)
- Cod CPV
- 22900000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.113 RON
- Valoare atribuită
- 1.113 RON
- Data publicării
- 28.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 31.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.