Atribuită
Cumpărare directă
Etichete biblioraft RTC alb 25x142mm carton 250gmp 20bucset/ Marker Edding 8400 CD DVD BD permanent varf 0.75mm negru/ Marker Edding 4000 mat cu vopsea corp plastic varf 2-4mm negru/ Textmarker Stabilo Boss corp plastic vf.retezat 2-5mm 6bucset/ Registru intrare-iesire A4 100 file hartie 80g coperta carton duplex 230g/ Registru intrare-iesire corespondenta 100 file/carnet A4 tipar FV
- Număr anunț
- DA26213811
- Autoritate contractantă
- INSTITUTIA PREFECTULUI - JUDETUL VRANCEA (CUI 4298040)
- Furnizor / câștigător
- RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI 6562512)
- Cod CPV
- 30192800-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 260,62 RON
- Valoare atribuită
- 260,62 RON
- Data publicării
- 27.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.