Atribuită
Cumpărare directă
Switch HP 1820 24 porturi Gigabit 2 porturi SFP Layer 2 smart-managed Porturi: 24 Standarde: IEEE 802.3 IEEE 802.3u IEEE 802.3ab Management Cu Management Buffer (MB): Packet buffer size: 1.5 MB 16 MB flash Conectivitate: 24x RJ-45 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 2x SFP 100/1000 Mbps PoE Fara PoE Securitate: UL 60950 - 1 CAN/CSA 22.2 No. 60950 - 1 EN 60825; IEC 60950 - 1 EN 60950 - 1 Management: Web browser Tabela de adrese MAC 8000 de intrari Caracteristici speciale: Procesor: ARM Cortex-A9 / 400 MHz Memorie: 128 MB SDRAM Alimentare (V/Hz) Voltage: 100 - 127 / 200 - 240 VAC Current: . 5/. 3 A Frecventa: 50/60 Hz Putere consumata (W): 22 W Greutate (Kg): 2.72 kg Dimensiuni (W x D x H mm): 442.5 x 246.1 x 43.9 mm Latenta: Timp de a?teptare (10-100 Mbps): 7 µs Timp de a?teptare (1 Gbps): 2 µs MTBF: 80.00 Cod produs: J9980A Garantie 36 de luni f01, f15
- Număr anunț
- DA26249831
- Autoritate contractantă
- Centrul NationalClinic de Recuperare Neuropsihomotorie Copii Dr. Nicolae Robanescu (CUI 21101334)
- Furnizor / câștigător
- TIK MEDIA SOLUTIONS SRL (CUI 31094773)
- Cod CPV
- 32422000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.650 RON
- Valoare atribuită
- 1.650 RON
- Data publicării
- 03.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.