Atribuită Cumpărare directă

MATURA SORG bucsa plastic buc .................22.26 ron ftva/buc MATURA SORG 4 cusaturi buc...................20 ron ftva/buc

Număr anunț
DA26239035
Autoritate contractantă
SCOALA CU CLASELE I-VIII RACATAU,COM.HORGESTI,JUD.BACAU (CUI 29190710)
Furnizor / câștigător
MISAVAN TRADING SRL (CUI 26784173)
Cod CPV
39224100-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
222,60 RON
Valoare atribuită
222,60 RON
Data publicării
01.09.2020 00:00
Data finalizării
07.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

222,60 RON

din 222,60 RON estimat