Atribuită Cumpărare directă

pungi maiou set1/98.9,prosop bucatarie buc2/25.90,saci menajeri 35l buc10/11.00 lei,saci menajeri 60 l buc10/6.00 lei,prosop bucatarie sindy set 3/10.5 lei,crema curatat cif buc14/16.50lei,odoe wc bref buc10/8.99,det.geam buc12/12 lei,mop microfibra buc3/21.90lei,faras lux buc 5/6.00lei,perie haine buc 5/12.00lei,bureti sarma goliat buc 5/9.90lei,laveta universala set 20/7.20lei,hartie copt 8m buc5.9.90lei,alcool sanitar bax 1/122 ;lei,rez camera buc 2/14.90lei,detergent pardoseala buc 2/14.90lei,solutie degresare buc 1/21lei,manusi palmblue cut 2/68 lei

Număr anunț
DA26236883
Autoritate contractantă
GRADINITA FICANKA (CUI 4367515)
Furnizor / câștigător
VITAL LIFE ZORBA SRL (CUI 36415815)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.599,60 RON
Valoare atribuită
1.599,60 RON
Data publicării
01.09.2020 00:00
Data finalizării
01.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.599,60 RON

din 1.599,60 RON estimat