Atribuită
Cumpărare directă
8.1. Instaleaza Sistemul Informatic Financiar – Contabil Integrat versiunea 2020; 8.2. Actualizeaza functionalitatile aplicatiei conform prevederilor legale in vigoare; 8.3. Actualizeaza Formularele de raportare in Sistemul National de Raportare FOREXEBUG; 8.4. Asigura verificarea automata a corelatiillor din formulare si dintre formulare si avertizeaza utilizatorul in cazul existentei unor nereguli in scopul validarii acestora de catre Sistemul National FOREXEBUG; 8.5. Verifica automat situatiile financiare cu transparenta bugetara si avertizeaza utilizatorul in cazul unor nereguli; 8.7. Explică concret pașii care trebuiesc urmați în scopul introducerii datelor si clarifica orice probleme apar in utilizarea programului, zilinic intre orele 8.00-16.00; 8.8. Acordă consultanță, explică și clarifică toate problemele legate de legislația în vigoare; 8.9. Remediază prin control de la distanță prin Internet, de tip Help-Desk, orice probleme legate de eventualele înregistrări contabile greșite; 8.10. Permite actualizarea automată a programului prin internet ori de câte ori se modifică legislaţia în vigoare sau apar versiuni noi imbunatatite; 8.11. Asigură remedierea oricărei erori de calcul apărute în funcţionarea programului prin control de la distanță pe internet; 8.12. Asigură remedierea oricărei defecţiuni legată strict de funcţionarea programului prin control de la distanță pe internet sau prin deplasare la sediul achizitorului. 8.13. Permite achiz efect copiilor de siguranta.
- Număr anunț
- DA26224031
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL ADJUD (CONSILIUL LOCAL AL MUNICIPIULUI ADJUD) (CUI 4350491)
- Furnizor / câștigător
- ADI COM SOFT SRL (CUI 13390096)
- Cod CPV
- 72268000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.410 RON
- Valoare atribuită
- 4.410 RON
- Data publicării
- 31.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 01.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.