Atribuită Cumpărare directă

BRANZA TOPITA, CUTIE 140 GR, 8 CUBURI; CACAO 100 gr - PRET = 1.90 LEI; Cascaval Delaco; Corn 7 Days DOUBLE 80 g; Pastarnac, mare, calitatea I, sanatos; Pepene verde, calitatea I; Pate Hame 48 gr; Unt, 10 g.

Număr anunț
DA26252091
Autoritate contractantă
Centrul de Recuperare si Reabilitare Neuropsihiatrica pentru Persoane Adulte cu Handicap Nedelea (CUI 2843507)
Furnizor / câștigător
PAM ALY 2007 SRL (CUI 22851679)
Cod CPV
15545000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.151 RON
Valoare atribuită
5.151 RON
Data publicării
03.09.2020 00:00
Data finalizării
04.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.151 RON

din 5.151 RON estimat