Atribuită Cumpărare directă

Servicii de interpretare text din documente în format PDF, corectură, formatare și salvare text în format UTF-8 direct pentru paginare, astfel: valoarea totala a contractului este de 135000 lei fara TVA, iar cantitatea totala a contractului (volumul) este de 13.500.000 caractere cu spații. Tariful unitar al serviciilor care fac obiectul contractului este de 10 RON/1.000 de caractere cu spații, la care se adaugă TVA , conform contract

Număr anunț
DA26219907
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA "MONITORUL OFICIAL (CUI 427282)
Furnizor / câștigător
CCRC QUALITY EXPERT SRL (CUI 33443292)
Cod CPV
72311100-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
135.000 RON
Valoare atribuită
135.000 RON
Data publicării
28.08.2020 00:00
Data finalizării
31.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

135.000 RON

din 135.000 RON estimat