Atribuită
Cumpărare directă
Formula* (in g/L) Peptone 5,000 Dextrose 10,000 Monopotassium phosphate 1,000 Magnesium sulphate. 7H2O 0,500 Dichloran 0,002 Chloramphenicol 0,100 Agar 15,000 Final pH at 25ºC 5,6 ± 0,2 Tryptone.................................................10,00 Lithium chloride......................................15,00 Proteose peptone...................................10,00 Sodium chloride....................................... 5,00 Yeast extract............................................ 3,00 Starch.......................................................1,00 Esculin..................................................... 1,00 Ferric ammonium citrate.......................... 0,50 Agar....................................................... 13,00 Final pH 7,2 ±0,2 at 25ºC Tryptose..............................20,0 Yeast extract....................5,0 Dextrose............................ 2,0 Potassium phosphate........................ 4,0 Sodium azide..................0,4 Agar...................................12,0 Final pH 7,0 ± 0,2 flacon de 500g Specification Selective and differential solid medium for the detection and enumeration of ?-glucuronidase-positive Escherichia coli according ISO standards 16649-1 & -2 Formula (in g/L) Tryptone 20.000 Bile Salts #3 1.500 X-?-D-Glucuronide 0.075 Agar 15.000 Final pH 7.0 (?0.2)
- Număr anunț
- DA26239096
- Autoritate contractantă
- Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Galati (CUI 3553277)
- Furnizor / câștigător
- NOVACHIM TRADING SRL (CUI 12178991)
- Cod CPV
- 24931250-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.185 RON
- Valoare atribuită
- 1.185 RON
- Data publicării
- 01.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.