Atribuită
Cumpărare directă
1.Ulei amestec rosu STIHL, pentru motoare in doi timpi, la 1L: 14 buc. 2.Ulei STIHL HP Ultra full sintetic pentru motoare in doi timpi, la 1L: 6 buc. 3.Ulei lant FOREST, la 1L: 5 buc. 4.Ulei motor HONDA 10W30, la 1L, pentru motoare in 4 timpi: 10 buc 5.Vaselina reductor STIHL, la 80 grame: 5 buc.
- Număr anunț
- DA26248393
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
- Furnizor / câștigător
- DYNAMIC TOOLS SRL (CUI 10137316)
- Cod CPV
- 09211000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.384,62 RON
- Valoare atribuită
- 1.384,62 RON
- Data publicării
- 02.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.