Atribuită Cumpărare directă

XLSTAT Basic Academic 1 year

Număr anunț
DA26216527
Autoritate contractantă
ACADEMIA ROMANA FILIALA IASI (CUI 4540917)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
Cod CPV
48624000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
773,58 RON
Valoare atribuită
773,58 RON
Data publicării
28.08.2020 00:00
Data finalizării
31.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

773,58 RON

din 773,58 RON estimat