Atribuită
Cumpărare directă
Dosar sina carton 500 0.42 210.00 Pix albastru pvc 150 2.10 315.00 Carton A4 80g/mp 5 42.02 210.10 Coperti arhiva carton 200 3.78 756.00 Plic cu burduf 500 0.84 420.00 Dosar pvc 500 0.42 210.00 Corector pvc 30 5.04 151.20 Post it hartie 30 1.26 37.80 Post it index hartie 30 2.52 75.60 Marker pvc negru 40 2.52 100.80 Lipici stick tub 30 6.72 201.60 Ghem sfoara bumbac 30 2.52 75.60 Decapsator metal 30 2.52 75.60 Cub hartie 30 4.62 138.60 Saci pvc 200 2.10 420.00 Dosar incopciat carton 500 0.42 210.00 Prelungitor ceramic 5m 6 46.22 277.32 Plic C4 hartie 1000 0.17 170.00 Plic C5 hartie 2000 0.08 160.00 Plic C6 hartie 2000 0.04 80.00 Foarfece metal 10 3.36 33.60 Biblioraft carton 30 4.62 138.60 Capsator metal 20 16.81 336.20 Perforator metal 20 29.41 588.20 Creion mecanic pvc 30 10.08 302.40 rezerva creion mecanic set 30 2.94 88.20 Evidentiator set pvc 30 10.08 302.40 Rigla metalica 20 2.94 58.80 Set carioca set pvc 20 5.04 100.80 Rola fax hartie 30 5.88 176.40 Agrafe mari metal 30 3.78 113.40 Agrafe mici metal 30 0.84 25.20 Calculator birou 16 digits 6 79.83 478.98 Cutter metal/plastic 30 4.20 126.00
- Număr anunț
- DA26232215
- Autoritate contractantă
- Institutia Prefectului-Judetul Ialomita (CUI 4506915)
- Furnizor / câștigător
- CONTE IMPEX SRL (CUI 4596543)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.164,40 RON
- Valoare atribuită
- 7.164,40 RON
- Data publicării
- 01.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 01.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.