Atribuită
Cumpărare directă
Pachet diverse 10 6015321 NITURI POP AL. 4X12 03000040012F2 PUN 5,00 10,32 43,36 8,24 20 1021977 BURGHIU MET HSS-R 4.2X43X75 2609255008 BUC 3,00 2,57 6,48 1,23 30 1015050 SET 19 BURG METAL HSS 1-10MM 11001410119 SET 1,00 55,92 46,99 8,93 40 6009474 SAIBE PLATE DIN125 A - M4X9X0,80 ZA BUC 514,00 0,02 8,64 1,64 50 6011182 POLICARBONAT 2P 06MM UV 6X2,1 BRONZ COL 2,00 377,00 633,61 120,39 60 6002748 CORNIER ALUMINIU 25X25X2 M 72,00 9,59 580,24 110,24 70 2009888 PERII PENTRU TUBURI F12X175 41SCA80 BUC 2,00 33,58 56,44 10,72 80 2009895 ARICI PT.BURLANE DE SOBA 41SCA110 BUC 1,00 16,10 13,53 2,57 90 2009936 BASTON PT.ARICI CU BUCSE M12 4CK10 BUC 1,00 24,13 20,28 3,85 100 3033441 CAPAC PENTRU VAS WC COPII 1103 BUC 2,00 59,00 99,16 18,84
- Număr anunț
- DA26215981
- Autoritate contractantă
- COMUNA MARGINENI (CUI 2612928)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.508,73 RON
- Valoare atribuită
- 1.508,73 RON
- Data publicării
- 28.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 31.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.