Atribuită Cumpărare directă

OSB 6 MM 9 ( placa din aschii de lemn , tratata antiumezeala , format 1,25x2,5m grosime 6mm) , conform referatului de necesitate nr. 15063/20.08.2020, al Biroului Administrativ

Număr anunț
DA26224416
Autoritate contractantă
ORASUL BALS (CUI 4286437)
Furnizor / câștigător
CONSADO S.R.L. (CUI 16346184)
Cod CPV
44191400-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.485 RON
Valoare atribuită
1.485 RON
Data publicării
31.08.2020 00:00
Data finalizării
01.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.485 RON

din 1.485 RON estimat