Atribuită
Cumpărare directă
Perioada contract: 12 luni Nr. licente elev: ……130…. Nr. licente parinti: ……130…………….. Nr. licente profesor: ………23………… Nr. licente director: ……1…….. Nr. licente secretariat: ……1……….. Nr SIM-uri acces internet: ……130…………… Abonamentul perfect simplu cu perioada contractuala de 12 luni 2 luni gratuite Pret licenta + sim 1 euro/buc Pret abonament lunar 130 euro/luna fara TVA Pret contract : 1300 euro/fara TVA 1 EURO = 4.8424 Lei
- Număr anunț
- DA26227078
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 NUCET (CUI 19386477)
- Furnizor / câștigător
- ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
- Cod CPV
- 48517000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.295,12 RON
- Valoare atribuită
- 6.295,12 RON
- Data publicării
- 31.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 01.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.