Atribuită Cumpărare directă

Colegiul Tehnic „Carol I” dorește să achiziționeze rechizite necesare pentru activitatea la începutul noului an de învățământ. Plata se va face prin OP, prin Trezoreria sectorului 6, București, Livrarea se va face la sediul unității noastre de învățământ, din Str. Porumbacu nr.52, sector 6, București

Număr anunț
DA26247399
Autoritate contractantă
Colegiul Tehnic Carol I (CUI 4340315)
Furnizor / câștigător
ACTONPRES GROUP SRL (CUI 25155248)
Cod CPV
22900000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.866,34 RON
Valoare atribuită
2.866,34 RON
Data publicării
02.09.2020 00:00
Data finalizării
04.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.866,34 RON

din 2.866,34 RON estimat