Atribuită Cumpărare directă

Prezenta initiere reprezinta comanda ferma - CASEROLE 3 compart – 4500 buc - BOL PENTRU SUPA – 2000 buc - CAPAC PENTRU BOL SUPA– 2000 buc - LINGURI UNICA FOLOSINTA – 4800 buc

Număr anunț
DA26249069
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE ELISABETA DOAMNA (CUI 3264511)
Furnizor / câștigător
GLOBAL PLAST INVEST S.R.L. (CUI 26553055)
Cod CPV
39222100-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.464 RON
Valoare atribuită
1.464 RON
Data publicării
02.09.2020 00:00
Data finalizării
03.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.464 RON

din 1.464 RON estimat