Atribuită
Cumpărare directă
Pachet papetarie + produse de curatenie, necesar pentru desfasurarea in bune conditii a alegerilor locale, compus din : - tusiere - 150 buc; - tus albastru - 75 buc; - pix albastru - 250 buc; - ghem ata - 25 buc; - lipici stick - 25 buc; - dosar carton cu sina - 250 buc; - hartie scris - 5 topuri; saci PVC - 125 buc; - saci rafie - 125 buc; - ecusoane cu cleste - 250 buc; - sapun lichid - 25 buc; - hartie igienica - 150 buc; - servetele tip Z - 80 buc; pioneze - 25 buc; - agrafe - 25 buc; - bolduri - 25 buc.
- Număr anunț
- DA26254206
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL FETESTI (CUI 4365077)
- Furnizor / câștigător
- CONTE IMPEX SRL (CUI 4596543)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.948,50 RON
- Valoare atribuită
- 1.948,50 RON
- Data publicării
- 03.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.