Atribuită
Cumpărare directă
Denumire Cant. UV ONDA HART.IG.2STR40BUC 10 40 OTI SACI MENAJERI 240L 10BU 20 1 WEBER MATURA SORG GIANNINA 5 1 OTI STERGATOR GEAMURI TELES 6 1 IGIENOL DEZINF.UNIV.VERDE 1 20 1 OTI SACI MENAJ 60L 10BUC 35 1 OTI SACI MENAJ 120L 10BUC 20 1 PAL.DISP.SAPUN 1000 ML ACT. 20 1 SANO B.BLUE 5IN1 WC 55G 20 1 PUR BALS.HA NAILS 750ML 10 1 NUFAR DETARTR.ULTRA750ML 20 1 PAPELY RL.PROF.2STR 100M 10 1 CLIN WINDOWS LEMON PISTOL50 20 1 CLIN MULTI-SH.PIST500ML 20 1 COADA LEMN FILET 1,1M FI=20 10 1 SIDE CLOR 5L
- Număr anunț
- DA26226980
- Autoritate contractantă
- Grupul Scolar A. MOTRESCU (CUI 4244121)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.425,36 RON
- Valoare atribuită
- 4.425,36 RON
- Data publicării
- 31.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 01.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.