Atribuită
Cumpărare directă
Autoritatea contractanta doreste sa achizitioneze articole marunte de birou.Pachet produse papetarie pentru birotica institutiei:DOSAR SIMPLU ALB P01706 60 DOSAR PLASTIC CU SINA SI GAURI PT INCOPCIAT NOKI DIVERSE CULORI 4820 50 HARTIE COPIATOR SKY COPY A4 80G/MP SKYCOPYA4 10 FOLIE PROTECTIE NOKI CRYSTAL 90 MICRONI 54430 100 MINA CREION MECANIC ROTRING 0.35/ 0.5/0.7/0.9 P01180 3 BIBLIORAFT 5.5CM MARMORAT LUX HERLITZ 945319 2 BIBLIORAFT PLASTIFIAT 75MM, NOKI 56411 4 LIPICI PELIKAN PELIFIX 20G 335810 6 LIPICI LICHID SCOLAR 42ML 2 CAPETE DACO LL042 4 CAPSE OFFICE COVER NR. 24/6, 1000 BUC/CUT SL1001 1 CAPSATOR RAPID,20 COLI F6 1 CAPSE NOKI NR. 24/6, 1000 BUC/CUT 6451 9 FOAIE DE PARCURS PENTRU AUTOVEHICULE TRANSPORT PERSOANE, A4, 100 FILE/CARNET P01701 10 SFOARA BUMBAC 100G/GHEM P01485 6 ROLLER PILOT FRIXION P09048 1 SCOTCH CU SUPORT MILAN 19X33 80217 1 NOTA DE INTRARE RECEPTIE AUTOCOPIATIV , A4 , 100 FILE/CARNET P01703 2 PIX GEL UNI-BALL UM-170, 0.7 UM-170 2 PIX STICK SUPER SOFT PELIKAN 804394 3
- Număr anunț
- DA26253899
- Autoritate contractantă
- Directia Judeteana de Transport, Administrarea Drumurilor Judetene si Control Trafic Giurgiu (CUI 14121878)
- Furnizor / câștigător
- AMM (CUI 9098809)
- Cod CPV
- 30197000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 412,68 RON
- Valoare atribuită
- 412,68 RON
- Data publicării
- 03.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.