Atribuită
Cumpărare directă
outer wireless TP-Link Archer C6, AC1200, Gigabit, Dual-Band, Negru NUMAR DE REFERINTA: Archer C6 PRET DE CATALOG: 133,61 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 32413100-2 Rutere de retea (Rev.2) DESCRIERE: Router wireless TP-Link Archer C6, AC1200, Gigabit, Dual-Band, Negru 1 Increase value Decrease value 133,61 133,61 Preluare informatii Asociere la detaliu de plan Elimina reper din achizitie HDD Seagate BarraCuda 1TB, 7200rpm, 64MB cache, SATA-III [ST1000DM010] NUMAR DE REFERINTA: ST1000DM010 PRET DE CATALOG: 161,34 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 30233132-5 Unitati de hard disk (Rev.2) DESCRIERE: HDD Seagate BarraCuda 1TB, 7200rpm, 64MB cache, SATA-III [ST1000DM010] 1 Increase value Decrease value 161,34 161,34 Preluare informatii Asociere la detaliu de plan Elimina reper din achizitie Solid State Drive (SSD) Kingston A400, 240GB, 2.5", SATA III [SA400S37/240G] NUMAR DE REFERINTA: SA400S37/240G PRET DE CATALOG: 124,31 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 30233132-5 Unitati de hard disk (Rev.2) DESCRIERE: Solid State Drive (SSD) Kingston A400, 240GB, 2.5", SATA III [SA400S37/240G], 1 buc fin fiecare produs
- Număr anunț
- DA26254260
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC AGRICOL, COMUNA BARCANESTI (CUI 2844316)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
- Cod CPV
- 32413100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 419,26 RON
- Valoare atribuită
- 419,26 RON
- Data publicării
- 03.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.