Atribuită
Cumpărare directă
- Cablu pentru electrod neutru de unica folosinta tip split, compatibil cu electrocautere Aaron, Valleylab cu REM, lungime 5 metri, sterilizabil la 134°C - Cablu monopolar laparoscopic pentru electrod tip Hook, autoclavabil, lungime 3 m, conector 8 mm (compatibil Valleylab)
- Număr anunț
- DA26255604
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF.SPIRIDON IASI (CUI 4701312)
- Furnizor / câștigător
- NICONSULTING TECHNICS SRL (CUI 18448164)
- Cod CPV
- 31681400-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.990 RON
- Valoare atribuită
- 11.990 RON
- Data publicării
- 03.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.