Atribuită
Cumpărare directă
DDenumire Cod Cantitate Pret vanzare DAB BEC LED E27 230V 15W 4000K 13-2722151 20012 4 12.61 EMOS P1423 PRELUNGITOR 4CP+I 3M 4401 3 17.65 EMOS P1425 PRELUNGITOR 4CP+I 5M 4399 2 23.11 DAB BEC LED E27 230V 12W 6000K 13-2722120 20011 4 9.24 EMOS ZS2221 PROIECTOR LED 20W/4000k slim 11655 2 33.61 LOH PRELUNGITOR 3CP 3M-1982 777 3 11.68 PH TUB NEON 36W SW PHILIPS 7535 2 4.96 mai putin
- Număr anunț
- DA26233314
- Autoritate contractantă
- Liceul Tehnologic "Avram Iancu (CUI 4323160)
- Furnizor / câștigător
- KIAGOLD SRL (CUI 13775084)
- Cod CPV
- 31681410-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 298,75 RON
- Valoare atribuită
- 298,75 RON
- Data publicării
- 01.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.