Atribuită Cumpărare directă

FURNIZARE SI MONTARE DETECTOARE DE GAZ CU ELECTROVANE LA PUNCTELE DE LUCRU ALE EDILITARA PUBLIC SA CONFORM OFERTA

Număr anunț
DA26256009
Autoritate contractantă
SC EDILITARA PUBLIC SA TG-JIU (CUI 27295841)
Furnizor / câștigător
TEHNOINSTAL SRL (CUI 13254388)
Cod CPV
38431100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.336,46 RON
Valoare atribuită
7.336,46 RON
Data publicării
03.09.2020 00:00
Data finalizării
04.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.336,46 RON

din 7.336,46 RON estimat