Atribuită Cumpărare directă

Pachetul contine urmatoarele produse: 6 buc. Spirt Medicinal, alcool sanitar, Avizat MS impotriva COVID, PET-500ml 2 buc. Detergent Floor Shine Manual 5 litri Konga 3 buc. Detergent Hard 5 litri, Konga 1 buc. Detergent pardoseli lemn si parchet Manual, Wood Cleaner 5 L, Konga 3 buc. Clor Parfumat 5L 3 buc. DESINCLOR-solutie igienizanta pe baza de clor-5L, Asevi 3 cutii Manusi Santex din Latex Pudrate 100buc/cutie (Marime: S) 36 pach. Prosoape hartie pliate Expres Z fold, 160 buc / pachet, 2 straturi, 21 x 23 cm, 12 pac / bax, AQA Choice 2 buc. Solikloor, 300 tablete cloramina 20 role Saci menajeri 18 L, 50 buc/rola, rosii, Safir 10 buc. Pulverizator 750 ml 3 buc. Matura plastic par lung 10 buc. Odorizant WC Sano Bon Blue Double Action 55g - Lamaie 9 cutii Masca protectie 3 pliuri, 3 straturi, cu elastic (50 buc/cutie)

Număr anunț
DA26229738
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA SINTAMARIA ORLEA (CUI 29001080)
Furnizor / câștigător
SANITO DISTRIBUTION SRL (CUI 18350009)
Cod CPV
39831200-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.546,35 RON
Valoare atribuită
1.546,35 RON
Data publicării
31.08.2020 00:00
Data finalizării
01.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.546,35 RON

din 1.546,35 RON estimat