Atribuită
Cumpărare directă
Termometru digital, cu infrarosu ce permite masurarea temperaturii corpului uman de la o distanta de 3 - 5 cm (1,2 - 2") de frunte;- Masurarea este sigura si stabila datorita sistemului de detectare cu infrarosu; - Alarma sonora in cazul depasirii temperaturii de 38ºC (100,4 ºF); - Memorarea ultimelor 32 de valori masurate; - Ecran LCD luminat cu trei culori; - Valoarea temperaturii poate fi afisata in grade Celsius sau Fahrenheit; - Oprire automata (dupa 30 secunde de inactivitate) pentru conservarea energiei;
- Număr anunț
- DA26238075
- Autoritate contractantă
- ORASUL NAVODARI (CUI 4618382)
- Furnizor / câștigător
- IMP EXPERT BUSINESS SRL (CUI 30024753)
- Cod CPV
- 38412000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.512,60 RON
- Valoare atribuită
- 1.512,60 RON
- Data publicării
- 01.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.