Atribuită
Cumpărare directă
REJANSA T ANY 17 ml DRAPERIE 2 ANY COM 1 buc AUTOCOLANT EXIT 7901A SPIN 1 buc LAMPA REINCARCABILA LED CU LANT 220-240V 084-014-0002 HOROZ 1 buc TUB LED STICLA MAT 9W T8 60CM LUMINA RECE UB60083 ULTRA 1 buc CORP ILUMINAT SLIM PT TUB LED T8 1X60CM +TAXA TIMBRU 11240 COM. 1 buc
- Număr anunț
- DA26237392
- Autoritate contractantă
- LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "NICOLAE ROTARU (CUI 4618200)
- Furnizor / câștigător
- FIVE-HOLDING SA (CUI 10562600)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 722,35 RON
- Valoare atribuită
- 722,35 RON
- Data publicării
- 01.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.