Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul contine : Switch 5 porturi 10/100/1000 Allied Telesys GS910 2 buc x 184.15 lei Memorie USB Kingston HyperXSavage 512 GB USB 3.0-3.1 3 buc x 1205 lei Memorie USB Kingston Data Traveler MicroDuo 3C 128 GB USB 3.1 type-C gri 3 buc x 92.5 lei Adaptor OTG USB 3.0 la USB type-C High Speed White 3 buc x 33.48 lei Samsung 16GB DDR4 2666MHz M471A2K43CB1-CTD 1 buc x 468.65 lei SSD Intel Optane Memory H10 32GB + 512GB, solid state drive (PCIe 3.0 x4 NVMe, M.2 22 x 80mm) 1 buc x 590 lei
- Număr anunț
- DA26248871
- Autoritate contractantă
- Apavital SA Iasi (CUI 1959768)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
- Cod CPV
- 30237200-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.419,89 RON
- Valoare atribuită
- 5.419,89 RON
- Data publicării
- 02.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.