Atribuită Cumpărare directă

BIBLIORAFT LAT PLASTIFIAT 3X5.88 TEMPERA ACRILIC 6X13.03 PENSULA NR.12 2X3.36 TEMPERA ACRIL 1X7.14 MAPA 20X1.51 CAPSE 24/6 4X1.01 AGRAFE 33MM 4X1.26 AGRAFE 50MM 4X2.35 CAPSATOR 24/6 1X14.29 HARTIE XEROX A4 20X13.87 DOSAR INCOPCIAT 1/1 20X0.42 FOLIE PROTECTIE A4 3X7.14 INDIGO 2X7.98 FISA MAGAZIE 2X8.40 DOSAR CU SINA PVC 71X0.50 CATALOG GRADINITA 12X4.20 CONDICA PREZENTA 2X5.88 PLIC CD 40X0.067 CD 20X1.09 PLIC C5 10X0.126 PLIC C4 10X0.17 PLIC C5 10X0.084 STICK-IT 2X1.68 STICK-IT 125X75 2X2.52 SUPORT BIROU 4X12.61 PIX 10X0.67 SCOTCH 48X66 3X4.62 CAIET A5 SPIRA 4X1.76 PIX 10X0.67

Număr anunț
DA26251570
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 6 (CUI 29075133)
Furnizor / câștigător
DANY CRIS 93 PAPETARIE SRL (CUI 3867881)
Cod CPV
30199000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
731,71 RON
Valoare atribuită
731,71 RON
Data publicării
03.09.2020 00:00
Data finalizării
04.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

731,71 RON

din 731,71 RON estimat