Atribuită Cumpărare directă

OGF DN3 15456300 DNS "Fiset fisete dulap dulapuri metalic cu caseta 2 usi 3 polite rafturi 40 kg / polita 900X400X1800 B4U Greutate maxima suportata de polita: 40 kg Seif metalic prevazut cu cheie, incuietoare cu 2 chei Prevazut cu 3 polite reglabile pe inaltime Sistem de inchidere sus-jos Fiset metalic fabricat din tabla cu o grosime de 0,7 mm utilizare comerciala si industriala Constructie din otel cu pereti simpli Dulap vopsit in camp electrostatic de culoare gri Dimensiune: 900x400x1800 mm (Latime x Adancime x Inaltime) Culoare: gri" BUC 2 570.00

Număr anunț
DA26247117
Autoritate contractantă
Inspectoratul General de Aviatie al M.A.I. (CUI 24367374)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
39132100-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.140 RON
Valoare atribuită
1.140 RON
Data publicării
02.09.2020 00:00
Data finalizării
03.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.140 RON

din 1.140 RON estimat