Atribuită Cumpărare directă

Beton B300 cu transport inclus la CTF Elisabeta- Craiova, str. Paroseni, nr.36. Se va asigura pompa pentru turnarea betonului. Costurile cu transportul si pompa de beton sunt incluse in pretul betonului.

Număr anunț
DA26253499
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Dolj (CUI 17104359)
Furnizor / câștigător
ADRILEX IMP.EXP. SRL (CUI 17263010)
Cod CPV
44114000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.504,16 RON
Valoare atribuită
4.504,16 RON
Data publicării
03.09.2020 00:00
Data finalizării
04.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.504,16 RON

din 4.504,16 RON estimat