Atribuită
Cumpărare directă
1 C028b Catalog pentru invatamantul primar (clasele I-IV),36 elevi - coperta imitatie piele buc. 12 15.90 190.79 36.25 2 C028c Catalog pentru clasa pregatitoare, (clasa 0), 36 elevi - coperta imitatie piele buc 3 15.90 47.70 9.06 3 C031 Catalog pentru invatamantul gimnazial (clasele V-VIII),36 elevi - coperta imitatie piele buc 12 15.90 190.79 36.25 4 C043 Carnet de elev pentru invatamantul primar buc. 60 0.98 58.99 11.21 5 C044 Carnet de elev pentru invatamant gimnazial buc. 60 0.98 58.99 11.21 6 C091 Condica pentru evidenta prezentei si activitatii personalului didactic - coperta imitatie piele buc 6 34.24 205.46 39.04 7 C096 Registru intrari-iesiri - coperta arhiva buc. 2 16.82 33.65 6.39 8 C097 Registru intrari-iesiri - coperta imitatie piele buc. 6 21.47 128.82 24.48 9 C100 Registru prezenta personal auxiliar - coperta imitatie piele buc. 1 20.54 20.54 3.90 10 SS46 Registru pentru contracte de munca buc. 1 25.00 25.00 4.75 11 SS52 Registrul registrelor buc. 1 25.00 25.00 4.75 12 C103 Registru de miscare a fondului de publicatii (RMF) - coperta imitatie piele buc. 1 21.47 21.47 4.08 13 C109 Registru inventar - publicatii in serie - coperta imitatie piele buc. 1 36.23 36.23 6.88 14 C114 Fisa de evidenta preliminara (reviste) buc 10 0.29 2.94 0.56 15 C115 Act de primire nr... buc 10 0.29 2.94 0.56 16 C117 Fisa de catalog buc 200 0.15 30.25 5.75 17 C119 Fisa termenului de restituire buc. 10 0.15 1.51 0.29 18 C121a Fisa de inscriere la biblioteca buc. 300 0.21 63.03 11.97 19
- Număr anunț
- DA26250918
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NOVACI (CUI 29224189)
- Furnizor / câștigător
- ACTONPRES GROUP SRL (CUI 25155248)
- Cod CPV
- 22900000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.322,14 RON
- Valoare atribuită
- 1.322,14 RON
- Data publicării
- 03.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.